Yükleniyor

SİNOP – ERFELEK ŞELALELERİ TURU

Tur Programı

Ankara Çıkışlı Sinop Erfelek Şelaleleri Turu; Sinop'un küçük ve şirin ilçesi Erfelek'te Kayalardan dökülen buz gibi suları görmek,o güzelliği ayaklarımızda hissetmek ve Yöresel yemeklerin tadına bakıp keyif almak adına düzenlenmiş bir programdır.

 

1.GÜN: CUMARTESİ

Saat 24:00 de Kumrular sokaktan hareket. İkramlarımız ve molalar eşliğinde Sinop’a Erfelek'e varış. Erfelek’te kahvaltı sonrasında, birbirinden güzel 28 şelaleden oluşan Erfelek Tatlıca Şelaleleri 'ne hareket ediyoruz. (Yanınızda ayakkabılarınızın ve kıyafetlerinizin ıslanma ihtimaline karşı plastik ayakkabı ve yedek kıyafet getirmenizi öneriyoruz.) Doğal şelalelerde gezimiz sonrasında bu eşsiz manzaralar aklımızda Gerze'ye deniz kenarındaki otelimize hareket ediyoruz.Odalarımıza yerleşme, kısa bir süre dinlenmenin ardından Akşam yemeğimizi aldıktan sonra konaklama otelimizde. NORTH STAR OTEL-GERZE

 

2.GÜN: PAZAR

Otelde alacağımız Sabah kahvaltısının ardından Sinop merkeze hareket ediyoruz. Sinop’ta birçok ünlü kişinin hapis yattığı ve şimdi müzeye dönüştürülen, 'Tatar Ramazan', 'Uçurtmayı Vurmasınlar' gibi çok sayıda tanınmış filme set olmuş Tarihi Sinop Cezaevi'ni ziyaret ediyoruz.Burada yaşayacağımız duygusal ve etkileyici atmosferin ardından yarımada turu yapıp Öğle yemeğimizi alıyoruz. Akliman Mevkii'nden geçerek Karadeniz'in sayısız güzelliklerinden yalnızca bir tanesi olan ve coğrafi oluşumu bakımından ülkemizde eşi benzeri olmayan Hamsilos Fiyordu'na gidiyoruz. Bu eşsiz manzarada fotoğraf molası sonrası Ankara’ya hareket ediyoruz. İkramlarımız ve molalarımız eşliğinde neşeli bir yolculuk sonrası akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoeuz.

Bir başka ANKA TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Konforlu –D2 Belgeli Özel tur araçları ile ulaşım.
  • 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • 1 Sabah kahvaltısı.
  • 1 Akşam yemeği
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Seyahat güvence poliçesi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Öğle Yemekleri

Tur Kalkış Yerleri : ANKARA

7/24 Online
Destek İçin Tıklayınız