Yükleniyor

Mice

MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions)

Kongre organizasyonu; tecrübe ile dinamizmin, pratik çözümler ile yüksek kalite amaçlayan iş prensiplerinin beraberce işlemesi gereken kapsamlı ve detaylı bir süreçtir. Anka Tur genç ve yenilikçi ekibiyle bir kongre organizasyonun içerisinde yer alan her hizmet alanında tüm detayları gözden geçirir, tecrübe ve şevki ile inceliğini katarak başarılı kongreler düzenlemeyi hedefler.

Ulusal ve uluslar arası kongre, seminer, toplantı organizasyonlarınızı profesyonel kadromuz, kusursuz hizmet verebilme anlayışımız ile sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Organizasyonlarınızda ulaşım, teknik ekipmanlar, tercüme, dekorasyon, iletişim, host, hostes ve sağladığımız diğer teknik hizmetlerimizle sizlerin yanındayız.

Başarılı bir organizasyonun birikim ve dinamiklikle çözülebileceğinin bilincindeyiz. Genç ve dinamik kadromuz, alanında tecrübeli ekibimiz ile sizlere her zaman en iyisini sunmayı hedefliyoruz.

Basılı Malzemeler
Organizasyon öncesi, organizasyon esnası ve sonrası için gerekli tüm basılı malzemelerin hazırlanmasını özenli bir şekilde takip ediyoruz. Hazırlanacak görsellerle ilgili sizlerin beğenisini ve önerilerini birinci planda tutuyor, kendi tecrübelerimizle sizlere yeni fikir ve alternatifler sunuyoruz.

İletişim
Organizasyonun tüm aşamalarında iletişimin öneminin farkındalığıyla ayrı bir departman halinde haberleşme hizmetlerini yürütüyoruz.

 
Taşımacılık ve Transfer
Organizasyonun yapılacağı şehre gelen misafirlerimizin havalimanı veya otobüs terminalinde karşılanarak konaklama ya da kongre merkezine ulaştırılmasını sağlayacak ulaşım araçları ve eşlik edecek transfercilerimiz de ANKA TUR bünyesinde sizlerin hizmetinizdedir.


Kayıt
Tüm kayıt işlemlerinizi özenli bir çalışma prensibiyle yürütüyoruz.

Her Zaman Yanınızdayız !..

Bayi toplantıları, firma içi motivasyon ve eğitim toplantıları, ürün lansman toplantıları, açılış organizasyonları, yurt dışı toplantı organizasyonları, eğitim seminerleri, teşvik gezileri gibi daha bir çok farklı dalda farklılık ortaya koyabilecek kadromuzla, ihtiyacını duyabileceğiniz tüm organizasyonlar için hizmetinizdeyiz.

Kurumsal yapınıza, hedeflerinize ve isteklerinize uygun toplantı ve seminer organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmek için kadromuz ve tüm ekipmanlarımızla Anka Tur olarak sizlerin yanındayız.