Antalya / SERİK

KAYA PALAZZO BELEK

KAYA PALAZZO BELEK

Konsept: Palazzo Her şey DahilFarklı ve kendine özgü mimarisini otele ilk girişten itibaren hissettiren Kaya Palazzo Belek, misafirlerine lüks ve ihtişamın yanı sıra konfor ve ferahlığı da hissettiriyor.

Dünyaca ünlü mimarlık firması WATG tarafından projelendirilen Kaya Palazzo Belek, WATG tarafından tasarlanan diğer tüm lüks aile otelleri gibi kusursuz bir tasarım ve özenin eseri.

3.500 m2'lik SPA Merkezi, deniz manzaralı odaları, çocuklara sınırsız eğlence sunan mini kulübü, havuza çıkışlıözel odaları, ihtişamlı kongrelerin vazgeçilmez adresi Palazzo Kongre Merkezi, dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerini sunan a la carte restoranları ve kişiye özel birçok hizmetiyle misafirlerini ağırlıyor.

Tesis Aktiviteleri

Gününüzü dolu dolu yaşayacağınız her yaşa uygun eğlence ve aktivite alternatifleriyle Kaya Palazzo\'da müziğin, dansın, muhteşem partilerin, sayısız spor aktivitesinin ve gün boyu süren harika sürprizlerin keyfini çıkarın. 

YEMEK

RESTORAN & BARLAR
Ana Restoran
Asiatico - Asya A La Carte
Beirut - Lübnan A La Carte
Tulipano - İtalyan A La Carte
Steak A La Carte
Livio Snack Restoran
Lobby Lounge Bar
Blue Pool Bar
Mare İskele Bar
Cigar Lounge
Elenore Night Club
Patisserie & Brasserie

havuz

AQUAPARK Rafting Kaydırağı (130 Metre)
Çoklu Kaydırak (38 Metre)
Kara Delik Kaydırağı (125 Metre)
Dalga Kaydırağı Body Kaydırağı (73 Metre)
Uzay Boşluğu Kaydırağı (39 Metre)
Serbest Düşüş Kaydırağı (39 Metre) 
Aqua Tower Çocuk Havuzu (Çeşitli su kaydırakları ve su fıskiyeleri) Bazı kaydıraklarda yaş ve boy sınırı bulunmaktadır.

Çocuk Havuzu

KIDS CLUB
Çocuklar ve gençler için tasarlanan çok özel aktivite ve eğlence kompleksi MINI STONES Çocuk Kulübü’nde çocukların kendilerini özel hissetmesi için her şey düşünüldü. 

MINI STONES 
Çocuk Kulübü üyesi çocuklar, gün boyu süren etkinliklerde eğlenirken öğrenir, öğrenirken eğlenirler. Ailelerine ihtiyaç duymadan yaşıtları ile birlikte olabilecekleri, yeni arkadaşlıklar kurabilecekleri ve hayallerindeki oyun ortamını yaşayabilecekleri MINI STONES Çocuk Kulübü’nde her şey çocuklara göre tasarlandı.

Oda Tipleri

Garden Superior
Garden Suite
Superior
Swim Up Superior
Sea View Suite
Swim Up Suite
Palazzo Suite
Dublex Family Suite
Dublex Swim Up Suite