Yükleniyor

İLKOKULLAR ÖZEL ABANT GEZİSİ & MEZUNİYET PARTİSİ

Tur Programı


Sabah saat 07:00’da okulumuz önünden hareket ediyoruz. Araç görevlimizin dağıtacağı; kumanya ve çay,kahve, meyve suyu ikramlarıyla sabah kahvaltımızı yapıyoruz.Neşeli yolculuğumuz sonrasında tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennet’ten bir köşe Abant’a varış. 11:00’da Abant’a varmış oluyoruz. Tertemiz dağ havasıyla çarpıcı güzellikler içindeki göl çevresinde barbekümüz hazırlanana kadar mezuniyetimizi kutlamak amacıylarehberlerimiz tarafından öğrencilere birbirinden farklı eğlenceli aktiviteler yaptırıyoruz.Halat çekme yarışı, elim nerede? Yarışları bunlardan sadece bazıları… Oyunların, etkinliklerin yanı sıra; faytonla gezinti yapabilir, ata binebilirsiniz. Öğle yemeği için yakılan barbeküde ızgara keyfinin sonrasında kepler dağıtılıyor, müzikler açılıyor. Müzikler eşliğinde keplerimizi attıktan sonra oyun havası, dans ve halay gibi çeşitli aktiviteleri gerçekleştiriyoruz. Eğlenceli bir günün bitiminde çekilişimizi gerçekleştirerek, mezuniyet anısı için sürpriz hediyeler dağıtıyoruz. Gün boyu video çekimleri ve profesyonel fotoğraf çekimleri bu özel ve güzel günde bizlere eşlik edecektir. Turumuzun bitiminden 3 gün sonra her öğrenciye özel flash bellek ve CD’lerde Abant Gezisi boyunca çekilen fotoğrafları, video kayıtlarını özel olarak teslim ediyoruz.

Önemli Bilgiler

ANKATUR OLARAK MEZUNİYET ORGANİZASYONLARIMIZ HAKKINDA BİLGİLENDİRMELER:

Mezuniyet gezilerimizde; fiyatlar katılıma, alınacak yemekler ve öğün sayısına, tur araçlarının büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Mezuniyet gezilerimizde; araç şoförü, araç görevlisi, acente görevlisi, tur rehberi ve diğer yardımcı görevliler tamamen okulunuza özel olmaktadır.

Mezuniyet gezilerimizde; program içerisinde turdan önce görüşülmek kaydıyla istenilen değişiklikleri gerçekleştirebilmenize imkan tanıyoruz.

Mezuniyet gezilerimizde; fiyata dahil olacak ve dahil olmayacak hizmetleri okulunuza belirleme imkanı veriyoruz.

Mezuniyet gezilerimizde;profesyonel fotoğraf çekimi ve organizasyon boyunca video çekimi yapılmaktadır. Organizasyon bitiminden sonra CD ve flash bellekler halinde tüm çekilen fotoğraflar ile video’lar teslim edilmektedir.

Mezuniyet gezilerimizde; çekilişler gerçekleştirilerek sürpriz hediyeler dağıtılmaktadır.

 

Bu ve bunun gibi daha pek çok avantaj için ANKATUR’un okul turlarını tercih edin keyifli, huzurlu ve güvenilir seyahatin tadını çıkartın.

2007 yılından bu yana Ankara ve Gaziantep illeri başta olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerindeki 1.400’ü  aşkın okul referansımızla siz değerli öğrenci ve öğretmenlerimize hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Tur Araçlarıyla Ulaşım
 • Araçta sabah kahvaltısı
 • Abant içerisindeki tüm geziler
 • Abant  Milli Park Girişleri
 • Araç içerisindeki ikramlar
 • Öğle Yemeği ( SINIRSIZ MANGAL PARTİSİ)
 • Mangalda köfte, sucuk, tavuk Yanında Meşrubat İkramı
 • Tecrübeli Rehberlik Hizmeti
 • ANKA Tur Refakati
 • Video Çekimi
 • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
 • Cd ve Flash Bellekler Halinde Fotoğrafların, Videoların Teslimi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel Harcamalar

Tur Kalkış Yerleri : Sabah saat 07:00’da okulumuz önünden hareket ediyoruz.

7/24 Online Destek İçin Tıklayınız