Yükleniyor

Gemi Turları

 

 

ANKATUR olarak sizlere eşsiz bir deneyim yaşayabilmeniz için her türlü rezervasyon ve seyahat imkânı sunuyoruz. Cruise denilen gemi gezilerinin en keyifli yanlarından biri yemek sunumları ve restoran çeşitliliğidir. Temalı restoranlarda Fransız, Japon, Çin, İtalyan, Meksika ve Uzakdoğu mutfaklarını tadabiliyorsunuz. 5 çayları, gece büfeleri ve çikolata çeşmelerinde 24 saat boyunca keyif alabileceğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Bir gemi yolculuğunun yadsınamayacak en büyük avantajı bavul aç kapa derdi olmamasıdır.

 

Özellikle yeni nesil gemiler bir 5 yıldızlı otelde sunulan tüm hizmetleri sağlıyor. Broadway tarzı müzikallerden gümrüksüz alışveriş manzaralarına, lüks ve temalı restoranlardan spor salonlarına yok yok! Bazı gemilerde tırmanma duvarı veya Formula 1 simülasyonlarına kadar pek çok imkân var. Çocuklu aileler, balayı çiftleri, yeni yerleri keşfetmekten hoşlananlar veya sadece dinlenmek isteyen hemen herkes pek çok seçenek ile karşılaşıyor.Gemilerde internet, günlük gazete, kuru temizleme gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Akşamları kabinlerinize gemi şirketleri tarafından bir gün sonrasının gemi aktivite ve liman bilgilendirme gazetesi bırakılıyor. Yanınızdan ayırmayın. Küçük ipuçları çok işinize yarayacaktır.Tüm gemilerde sağlık ve hijyen kurallarına çok dikkat ediliyor. En alt katlarda bulunan revir bölümü adeta küçük bir hastane gibi. Bir rahatsızlığınızda muayene olmak isteseniz dahi oldukça yüksek bedeller talep edildiğinden, gezi öncesi mutlaka acentenize sağlık sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin.

Gezinizin ilk gününde ana limana vardığınızda size bir ‘Cruise Card’ veriliyor. Bu kart gezi boyunca sizin kimliğiniz, kredi kartınız ve oda anahtarınız. Gemiye giriş ve çıkışta kimlik olarak kullanabilir, gemide ise harcamalarınızı yine bu kart ile yapabilirsiniz. Cebinizden nakit çıkmadığı için hesabınızı şaşırma ihtimaline karşı her gün kabin televizyonunuzdan harcamalarınızı inceleyebilirsiniz.

 

Yani her açıdan güvende olduğunuza emin olabileceğiniz bu seyahatiniz için yanınıza almanız gerekenleri hazırlamak ve almamanız gerekenleri bırakmaktan başka bir derdiniz olmasın 

 

 

GEMİ TURLARI İÇİN YANINIZA ALMANIZ GEREKENLER VE DAHA FAZLASI İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ:  

ANKARA OFİS :0312 419 07 19 

GAZİANTEP OFİS : 0342 336 45 55

 

 

 

YANINIZA ALMAMANIZ GEREKENLER:  

1) Evcil Hayvan

2) Penguen

3) Koala

4) Stres, Üzüntü, Keder ... smile