Yükleniyor

3 GECE KONAKLAMALI DOĞU KARADENİZ TURU

899.00 TL Satın Al

Tur Programı

1.GÜN 

HAREKET

Değerli misafirlerimiz ile 21.00 belirlenen yerde ve 21:30 gece yolculuğu ile Amasya’ya hareket.

 

2.GÜN

AMASYA – HAZERANLAR KONAĞI – OSMANLI SAAT KULESİ – YALIBOYU EVLERİ- ŞAZEDELER PARKI-SAMSUN - BANDIRMA VAPURU – ATATÜRK ANITI- ORDU BOZTEPE

Otobüs içi ikramları eşliğinde Kahramanmaraş – Pınarbaşı – Sivas –Tokat üzerinden Amasya’ya varış ve kahvaltı için restorana hareket. Kahvaltıdan sonra turumuza ilk olarak 1865 yılında yaptırılan tipik bir Osmanlı konağı olan Hazeranlar Konağı ile başlıyoruz. Sonrasında Yeşilırmak kenarına yapılan nehrin üzerine doğru duran Yalı Boyu Evlerinin Cumbalarını izliyoruz. Ardından Şehzadeler Parkında kısa bir yürüyüş yapıp Osmanlı Saat Kulesini görüyoruz. Amasya’daki gezilerimizi tamamladıktan sonra  Samsun’a hareket. Samsun şehir merkezinde turumuza ilk olarak Bandırma Vapuru’ndan başlıyoruz. Bandırma Vapuru gezimiz ardından öğle yemeği için restorana gidiyoruz. Meşhur Samsun pidesini yedikten sonra turumuza Atatürk Anıtı’nı gezerek devam ediyoruz. Atatürk Anıtı gezimizin ardından Fatsa’ya hareket. 2 saat yolculuğun ardından Fatsa şehir merkezine varıyoruz.. Otelimize geçiş. Akşam yemeği ve konaklama  otelimizde.(FATSA YALCIN OTEL)

 

3.GÜN 

ORDU – GİRESUN – TİREBOLU – TRABZON – ATATÜRK KÖŞKÜ – AYASOFYA CAMİİ – UZUNGÖL

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştirip Boztepe’ye hareket ediyoruz. Boztepe’ye teleferikle çıkıp serbest zamanımız oluyor. Boztepe gezimizin ardından otele yolumuzun üzerinde bulunan Giresun şehir merkezini panoramik olarak görüyor rehberimizden bilgi alıyoruz.. Daha sonra öğle yemeği için Trabzon Akçabat’ta bulunan restoranda köfte menümüzü alıyoruz. Öğle yemeği sonrası kısa bir yolculuğun ardından Karadeniz bölgesinin en büyük şehirlerinden olan Trabzon’a varıyoruz. Trabzon merkez de gezimize ilk olarak Atatürk Köşk’ü gezimizi yapıyoruz. Trabzon gezilerimizin tamamladıktan sonra Uzungöle’e hareket. 1.30 dakikalık yolculuğun ardından Uzungöl’e varıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Uzungöl’deki otelde.

 

4.GÜN 15 mayıs

RİZE-ÇAMLIHEMŞİN-AYDER YAYLASI

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Rize’ye doğru hareket ediyoruz.Yol üzerinde bulunan meşhur Rize bezi otelyesi gezimiz ardından Çamlıhemşine geciyoruz.Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olan yayla programımız için  Çamlıhemşin’de bizi bekleyen minibüslere binip sırasıyla SEVDALUK dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva Köyü ve tarihi köprü gezisini yapıyoruz ( extra ). Daha sonra Eski Ticaret Yolunu korumak için Çat Vadisine kurulmuş olan ZİLKALE turumuzu yapıyoruz. ( Zil Kalenin Kartal Yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız.) Zilkale turumuzun ardından bölgenin en güzel şelalesi olan Palovit Şelalesi’ni geziyoruz. Çevre gezilerimizin ardından Çamlıhemşinde bizleri bekleyen aracımıza binip Ayder Yaylası’na hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından Ayder’e varış.Gelintülü Şelalesini fotograflıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirler Ayder’de serbest vakit geçirebilirler. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Ayder…

 

5.GÜN 16 mayıs

ERZURUM-GAZİANTEP

 Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Tortum’a hareket ediyoruz. Çoruh Nehri vadisi boyunca ilerlerken bölge hakkında rehberimizden bilgi alıyoruz. Dünya’nın en büyük baraj inşaatlarından olan Deriner Barajı’nı görme fırsatımız olacak. 2 saatlik yolculuğun ardından Erzurum il sınırları içerisinde yer alan Tortum Şelalesini görüyoruz. Burada çay-kahve ve fotoğraf için serbest zamanımız oluyor. Belirlenen saatte buluştuktan sonra Erzurum’a hareket. 2 saatlik yolculuğun ardından Erzurum’a varıyoruz. Öğle yemeğimizi meshur Çağ kekabı menüsü ile alıp Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Gece saatlerin de varış ve turumuzun sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*YÜKSEK modelli Araçlar ile Gidiş Dönüş 
• 3 gece otellerde konaklama
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Çevre Gezileri
• Maske -  dezenfektan seti
• 3 sabah kahvaltısı
• 3 akşam yemeği
• Tursab Seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Öğle Yemekleri 
• Muze ören yerleri girişi 
• Yemeklerde Alınan  İçecekler 
• İlk gün Kahvalti son gün akşam yemeği 
• Yayla turlarındaki minibüs hizmeti

Tur Kalkış Tarihi
Başlangıç Bitiş Fiyat
31 Mayıs 2021 05 Haziran 2021 899.00 ₺
07 Haziran 2021 12 Haziran 2021 899.00 ₺
14 Haziran 2021 19 Haziran 2021 899.00 ₺
21 Haziran 2021 26 Haziran 2021 899.00 ₺
28 Haziran 2021 03 Temmuz 2021 899.00 ₺
18 Temmuz 2021 23 Temmuz 2021 899.00 ₺
19 Temmuz 2021 24 Temmuz 2021 899.00 ₺
20 Temmuz 2021 25 Temmuz 2021 899.00 ₺

Tur Kalkış Yerleri : GAZİANTEP

7/24 Online
Destek İçin Tıklayınız