Yükleniyor

Müşteri Hizmetleri
0 312 419 07 19

DOĞU KARADENİZ TURU

1790.00 TL Satın Al

Tur Programı

Hareket

Değerli misafirlerimiz ile 20.30 Anka Turizm önünde buluşma ve gece yolculuğu ile Karadeniz Bölgesi'ne hareket.

2.GÜN

Sümela Manastrı - Ayder Yaylası

Otobüs içi ikramları eşliğinde (kapalı kutuda) Kahramanmaraş - Sivas - Erzincan Gümüşhane üzerinden Zigana'ya varıyoruz. Kahvaltı' nın ardından Karadeniz'in eşsiz doğasında yolculuk yapmaya devam ediyor. Maçka üzerinden Sümela Manastırına hareket ediyoruz. Sümela Manastırı gezimizi yapıyoruz. Ayder Yaylası'na hareket. Yolda bulunan çay fabrikasında çay hakkında bilgi alıp çaylarımızı yudumluyoruz. Kısa bir çay alışverişinin ardından yolculuğumuza devam ediyor. Ayder Yaylası'na varıyoruz. Ayder yaylasında rehberimiz eşliğinde yürüyüş yapabilir. Ayder Yaylası turumuzun ardından otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Ayder Yaylasındaki otelimizde.

3.Gün

Hopa-Borkça Karagöl-Fırtına Vadisi-Çamlıhemşin-Palovit Şelalesi

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Hopa üzerinden Borçka'ya hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından Borçka'ya varıyoruz. Burada bizleri bekleyen dolmuşlara binip ekstra olan Borçka Karagöl gezimizi yapıyoruz. Karagöl'e varıyoruz. Burada rehberimizin bilgilendirmesi ile misafirlerimiz serbest zamanı istedikleri gibi değerlendirebilirler. Borçka da bizleri bekleyen otobüse binip Fırtına Vadisi'ne hareket ediyoruz. Şenyuva, Zilkale, tarihi köprü ve Palovit Şelalesi turumuzu yapıyoruz. Gezeceğimiz yerler hakkında rehberimizden bilgiler alarak turumuzu tamamlıyoruz. Çevre gezilerimizin ardından otobüse binip Ayder Yaylasındaki otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Ayder Yaylasındaki otelimizde.

4.Gün

Fırtına Vadisi-Rize-Uzungöl

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Fırtına Vadisinde rafting ve ziplayn için serbest zamanımız oluyor. Burada çay kahve içerek doğanın tadını çıkarabilirler. Serbest zaman sonrasında aracımıza biniyor ve panoramik olarak Rize şehrini görüp rehberimizden bilgi alıyoruz. Rize'nin ünlü el sanatlarından biri olan Rize Bezi atölyesine gidip burada kısa bir serbest zamanımız oluyor. Rize bezi sonrasında Uzungöl'e hareket ediyor. Uzungöl'de serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir çay kahve içebilirler. Belirlenen yerde ve zamanda buluştuktan sonra otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama Uzungöl otelimizde.

5.GÜN

Garester Yaylası-Trabzon-Ordu-Giresun

Karadeniz'in en güzel yaylalarından biri olan Garaster Yaylası gezimiz için minibüslere biniyoruz (ekstra). Lustra ve Garaster Yaylalarında bol bol fotoğraf çekmek için serbest zamanımız oluyor. Garaster Yaylasında bir köy evini ziyaret edip taze yayla balı, süt ve ayran alma imkanınız olacak. (Sislenir Demirkapı Yaylasına çıkılacaktır). Yayla gezilerimizin ardından Trabzon'a hareket ediyoruz. Trabzon şehir içinde bulunan Ayasofya Camii ve Atatürk Köşkü'nü gezip rehberimizden bilgi alıyoruz. Trabzon gezisini takiben Ordu'ya hareket. Geçiş güzergâhımız üzerinde bulunan Giresun'u panoramik görme fırsatımız oluyor. Kısa bir yolculuktan sonra Ordu'ya varıyoruz. Ordu'daki otelimizde.

6.GÜN

Ordu-Boztepe-Samsun-Amasya

Ordu kentinin sembolü olan Boztepe'ye teleferik ile çıkacağız. Ordu'yu ve Karadeniz'i ayaklarımızın altında hissedeceğimiz manzarada kısa bir serbest zamanımız oluyor. Serbest zaman sonrasında Samsun'a hareket. Keyifli bir yolculuktan Samsun'a varıyoruz. Samsun şehir merkezinde turumuza ilk olarak Bandırma Vapuru ile başlıyoruz. Atatürk Anıt'ı nı geziyoruz. Burada fotoğraflarımızı çekip Amasya'ya hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuk ile Amasya'ya varış ve öğle yemeği için restorana hareket. Öğle yemeği sonrasında 1865 tarihinde yapılmış olan tipik bir Osmanlı konağı olan Hazeranlar Konağı ile başlıyoruz. Yalı Boyu Evlerinin Cumbalarını izliyoruz. Sonra Şehzadeler Parkında Osmanlı Saat Kulesini görüyoruz. Ve sonrasında Gaziantep'e hareket ediyoruz.Turumuzun sonu ve sizlere veda ediyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*YÜKSEK modeli otobüsle Gidiş Dönüş 
• 4 gece otellerde yarım pansiyon konaklama
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Çevre Gezileri
• Maske -  dezenfektan seti
• 4 sabah kahvaltısı
• 4 akşam yemeği
• Tursab Seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Öğle Yemekleri 
• Muze ören yerleri girişi 
• Yemeklerde Alınan  İçecekler 
• İlk gün Kahvalti son gün akşam yemeği 
• Yayla turlarındaki minibüs hizmeti

Tur Kalkış Tarihi
Başlangıç Bitiş Fiyat
17 Temmuz 2020 23 Temmuz 2020 1,790.00 ₺
24 Temmuz 2020 30 Temmuz 2020 1,790.00 ₺
31 Temmuz 2020 06 Ağustos 2020 1,790.00 ₺
07 Ağustos 2020 13 Ağustos 2020 1,790.00 ₺
14 Ağustos 2020 20 Ağustos 2020 1,790.00 ₺
21 Ağustos 2020 27 Ağustos 2020 1,790.00 ₺
28 Ağustos 2020 03 Eylül 2020 1,790.00 ₺

Tur Kalkış Yerleri : GAZİANTEP

7/24 Online
Destek İçin Tıklayınız