Yükleniyor

GAZİANTEP ÇIKIŞLI OLYMPOS TURLARI

775.00 TL Satın Al

Tur Programı

1.Gün:

 OLYMPOS TURU – OLMYPOS ANTİK KENTİ – OLYMPOS SAHİLİ – GECE EĞLENCESİ
Anka Turizm ofis önünde saat 22: 00 de toplanıyor ve 22:30 da rehberimizin yapacağı bilgilendirme ile yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından yaklaşık 9-10 saatlik yolculuğun ardından pansiyonumuza ulaşıyoruz ve müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin size yapacağı yönlendirmelerle hemen tatiline başlayabilir. Dileyen misafirlerimizle de öğleden sonra grup halinde Olympos Antik kentini dolaşıyoruz. Olympos antik kent gezimiz sonrasında Olympos tepesine çıkıyoruz ve o eşsiz manzarayı izliyoruz. Bu kısa gezimiz sonrası kendimizi Olympos Plajı’na bırakıyoruz. Olympos sahili ve antik kenti pansiyonumuza yürüme mesafesinde olup dilediğiniz an gruptan ayrılarak kendiniz pansiyona veya sahile gidebilirsiniz. Akşam saat 19:30’da pansiyonumuzda canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz.
22:30 Kemer Inferno veya Aura Club’a Hareket için Resepsiyon önünde buluşma. (Ekstra) (Corona önlemleri kapsamında yasak kalkana kadar Kemer’e şuan gidilmiyor, olympos bölgesindeki barlarda eğleniliyor.)
23:45 Kemer Inferno veya Aura Club’a giriş. Türkiye’nin gece hayatının öncülerinden Inferno veya Aura Club’da müthiş bir gece seni bekliyor.
03:30 Club’a veda zamanı, pansiyonumuza dönmek üzere hareket.

 2.Gün:

OLYMPOS TURU – TEKNE TURU (ADRASAN VE SULUADA KOYLARI) – YANARTAŞ – OLYMPOS BARLARI
Pansiyonda alacağımız açık büfe kahlvatımız sonrası ortalama 10 civarı isteğe bağlı Tekne Turu için Adrasan’a hareket ediyoruz. (Ekstra) Adrasan’ın meşhur koylarından sizlere bahsetmişler miydi? Türkiye’nin en berrak koylarından biri olan Suluada’ya gidiyor ve tekne turumuzu gerçekleştiriyor ve bu enfes denizde yüzme fırsatı buluyoruz. Akşama kadar Teknemizle gezilmedik koy bırakmıyoruz ve hepsinde yüzme molaları seni bekliyor. Öğle Yemeğimizi Tekne’de alıyoruz. Akşama doğru alacağımız çay ve meyve ikramımız sonrasında tekne turumuzu sonlandırıyor ve tekrardan Olympos’da bulunan pansiyonumuza geçiyoruz. 19:30’da pansiyonumuzda canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Akşam yemeği sonra isteğe bağlı olarak 21:30 da hareket edecek şekilde Yanartaş turu gerçekleştiriyoruz (Ekstra). Yanartaş turuna yeterli talep olmaması durumunda Olympos barlarında eğleniyor ve keyifli bir akşam geçiriyoruz.

3.Gün:

OLYMPOS TURU – ADRASAN SAHİLİ – SU SPORLARI – TEKNE MEHTAP TURU – OLYMPOS BARLARI
Pansiyonda alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle Adrasan Sahiline gidiyoruz (Ücretsiz ulaşım). Adrasan’a gelmek istemeyen misafirlerimiz gününü pansiyonumuzdan yürüyerek gidebileceği Olympos sahilinde geçirebilir. Adrasan sahili komple kumluk olup sahilde dolaşabilir, şezlong şemsiye kiralayabilirsiniz. Adrasan sahilinde aynı zamanda su sporları yapabileceğiniz alanda bulunmakta. Hava kararmadan Adrasan’dan ayrılıp tekrar Olympos’a konakladığımız pansiyona geçiyoruz. 19:30’da pansiyonumuzda canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Akşam yemeği sonra isteğe bağlı olarak Mehtap Tekne Turu için hareket ediyoruz.(Ekstra). Mehtap tekne turu kapsamında dilerseniz gece denize girebiliyorsunuz. Ortalama 00:00  gibi mehtap turumuzu sonlandırıyoruz ve konaklama yaptığımız Olympos’a konaklama yaptığımız pansiyona geçiyoruz.

4.Gün:

KAHVALTI – GAZİANTEP'E DÖNÜŞ
Pansiyonda alacağımız açık büfe kahvaltımız sonrasında odalarımızı boşaltıp ortalama 11:00 civarı pansiyon önünde buluşuyoruz ve Gaziantep'e doğru hareket ediyoruz. 21:30 – 23:30 Trafik durumuna göre Gaziantep'e varış ve Olympos Turumuzu sonlandırıyoruz.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

   

NOT:EKSTRA TURLAR İSTEĞE BAĞLIDIR. KATILMA ZORUNLULUĞU YOKTUR.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks tur otobüsleri ile ulaşım
  • Araç içi içecek ve kek ikramları
  • 3 Gece Yarım Pansiyon konaklama
  • 3 sabah kahvaltısı ( pansiyonda )
  • 3 Akşam Yemeği ( pansiyonda )
  • Olympos Antik Kent Turu ve Adrasan Turu Fiyata Dahildir !!!
  • Profesyonel rehberlik hizmeti

          

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

    

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • 1.gün kahvaltı
  • Ekstra Turlar
  • Öğle Yemekleri

Tur Kalkış Tarihi
Başlangıç Bitiş Fiyat
09 Haziran 2021 13 Haziran 2021 775.00 ₺
16 Haziran 2021 20 Haziran 2021 775.00 ₺
23 Haziran 2021 27 Haziran 2021 775.00 ₺
14 Temmuz 2021 18 Temmuz 2021 775.00 ₺
20 Temmuz 2021 24 Temmuz 2021 775.00 ₺

Tur Kalkış Yerleri : GAZİANTEP

7/24 Online
Destek İçin Tıklayınız