Yükleniyor

GAZİANTEP ÇIKIŞLI MAŞUKİYE ŞİLE AĞVA BÜYÜKADA TURU

995.00 TL Satın Al

Tur Programı

 

          MAŞUKİYE ŞİLE AĞVA BÜYÜKADA İSTANBUL

                             

 1. Gün:

Saat 16.30’da buluşmamızın ardından saat 17.00’da  Maşukiye’ye hareket.

 

 1. Gün:

Maşukiye’de alacağımız kahvaltımızın ardından yemyeşil doğa içerisinde güzel manzaralar eşliğinde yapay Şelale’ye doğru yürüyüş yapabilirsiniz. Maşukiye’de geçireceğimiz serbest zaman ardından İstanbul’a varış ve burada bizi bekleyen tur aracımızla Ağva’ya hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Göksu Nehri’nin kolları arasında yemyeşil bir sahil kasabası olan Ağva’ya varış. Göksu Nehri üzerinde yeşilin her rengini göreceğiniz ekstra tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turu sonrasında sahile doğru yürüyüş yapıp yorgunluk kahvelerimizi içtikten sonra tekrar otobüsümüze geçiyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Şile’ye varış. Dünyanın en büyük 2. Deniz Feneri ve Ağlayan Kayalar gezilerimizin ardından Şile bezi alışverişi de yapabileceğiniz çarşıda serbest zaman veriyoruz. Ekstra öğle yemeğimizi aldıktan sonra Şile’den ayrılıp Polonezköy’e gidiyoruz. Polonezköy’de Hristiyan Mezarlığı ve Kilisesi, Zosia Teyze’nin Anı Evi, Arıcılık Müzesi gezilerimizi yapıp İstanbul’a hareket ediyoruz. Konaklama yapacağımız 4* Otel’e varış odalara yerleşme ve alacağımız akşam yemeği sonrası serbest zaman. İsteyen konuklarımız Taksim – Beyoğlu – Çiçek Pasajına giderek eğlenceli bir akşam geçirebilirler.

 

 1. Gün:

İstanbul Kartal’da alacağımız kahvaltı sonrası Adalar turu ile gezimize başlıyoruz. Marmara Denizi’nin masmavi sularında Kınalıada, Burgazada, Heybeliada’yı görerek adaların incisi Büyükada’ya varıyoruz. Adada alacağımız ekstra öğle yemeğimizin ardından fayton veya bisiklet turu yapabilirsiniz. Büyükada gezimizin ardından tekrar vapura biniş ve bu sefer farklı bir rotayı izleyerek Eminönü İskelesi’ne geliyoruz. Kız Kulesi, Topkapı Sarayı, Galata Köprüsü manzaraları eşliğinde vapurdan indikten sonra Fetih 1453 Panorama Müzesini ziyaret ediyoruz. İstanbul Fethinin canlandırıldığı görsel müzeden çok etkileneceksiniz. Müze gezimizin ardından Pier Loti’ye gidiyoruz. Eşsiz Haliç manzarasına sahip tepede yorgunluk kahvelerimizi içtikten sonra konaklama yapacağımız otele hareket. Odalara yerleşme ve otelde alacağımız akşam yemeği sonrası geceleme..

 

 1. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelimizden ayrılıp Boğaz Turumuzu yapmak üzere Kabataş İskelesi’ne gidiyoruz.  Buradan tekne ile boğaz turumuza çıkıyoruz. Dolmabahçe Sarayı, Kuleli Askeri Lisesi, Ortaköy Camii, Galatasaray Adası, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi / 15 Temmuz Köprüleri, Beylerbeyi Sarayı ve birçok yalı ve kasrı göreceğimiz Boğaz Turumuzu yapıyoruz. Boğaz turu sonrası Çamlıca Tepesine çıkmak üzere aracımız ile hareket ediyoruz. Boğaz manzaralı kahve molası sonrasında Çamlıca Tepesi’nden ayrılıp Gaziantep’e hareket ediyoruz. Geç saatte varış. Başka bir organizasyonumuzda görüşmek üzere..

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Turizm Otobüsü İle Ulaşım,
 • İstanbul’da 2 Gece 4* Otelde Konaklama,
 • Konaklama Yapılan Otelde 2 Adet Açık Büfe Kahvaltı,
 • Konaklama Yapılan Otelde 2 Adet Akşam Yemeği (Set Mönü & Büfe),
 • Gün Maşukiye’de Alınacak Kahvaltı,
 • Otobüs İçi İkramlar
 • Seyahat Sigortası,
 • Programda Belirtilen Günlük Geziler,
 • Kokartlı Profesyonel Rehberlik Hizmeti,

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri,
 • Yemeklerdeki Alköllü - Alkolsüz İçecekler,
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Boğaz da Tekne Turu

Tur Kalkış Tarihi
Başlangıç Bitiş Fiyat
13 Mayıs 2021 16 Mayıs 2021 995.00 ₺

7/24 Online
Destek İçin Tıklayınız