Yükleniyor

Müşteri Hizmetleri
0 312 419 07 19

BODRUM – MARMARİS – DATÇA 5 GECE 6 GÜN ( KURBAN BAYRAMI ÖZEL )

2450.00 TL Satın Al

Tur Programı

 1. Gün:Ankara`dan Hareket Belirtilen noktalarda buluşmamızın ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz.
 2. Gün:Milas – Bitez – Gümbet - Yel Değirmenleri - Myndos Kapısı - Anfi Tiyatro - Yüzme Molası

Gerekli molalar sonrası Milas`a varıyoruz. İkramımız yöresel açık büfe sabah kahvaltımızdan sonra Milas’ın tarihi dokusu içinde yapacağımız gezimizde; Gümüşkesen Anıtını ziyaret ediyoruz. Buradan antik kent Euromos’u ve olağanüstü güzellikteki Zeus Tapınağı’nı da göreceğimiz gezimizi tamamlıyor ve yörenin sembolü sayılan Kümbet yel değirmenlerinde fotoğraf molası veriyoruz. Günümüzü egenin serin sularında vereceğimiz yüzme molası sonrası;  otelimize yerleşerek ilk günümüzü tamamlıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 1. Gün:Akyaka Tam Gün Tekne Turu – Sualtı Mağarası–İncekum Plajı Yüzme Molaları – Zeytinli Koyu-Akvaryum-Sedir Adası-Cleopatra Plajı-Lacivert KoyOtelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Sualtı flora ve faunası bakımındanTürkiye’nin en zengin çayı olan Azmak Çayına hareket ediyoruz. Doğal yaşamı gözlemleyeceğimiz ücrete dâhil tekne turumuz sonrasında yine ücrete dâhil tam gün yemekli Akyaka tekne turuna katılıyoruz. Tur esnasında Lacivert Koyu, İncekumu, Zeytinli Koyunu ve Akvaryum Koyunu gerek tekneden görerek gerekse de yüzme molası vererek ziyaret edeceğiz. Ünlü Sedir Adası’nın gezip gördükten sonra mimarlık ödülüne sahip Akyaka’ya gidiyoruz. Akyaka’nın atmosferini soluduktan ve fotoğraflarını çektikten sonraotelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği Konaklama otelimizde. 
  4. Gün:Datça – Knidos - Turgut Şelalesi - Orhaniye - Kızkumu Plajı - Yüzme MolasıOtelimizde alacağımız kahvaltımız ardından ünlü şair Can Yücel ile ünlenen güzel Datça’ya hareket ediyoruz. Eski Datça’ya vardığımızda üstat şairin evini görecek; dar sokaklarda yapacağımız yürüyüş sonrasında çayımızı yudumlayacağız. Efsanelere konu olmuş Orhaniye Kızkumu plajında yüzmek için serbest zaman sunacağız. Buradan Turgut Köyü Şelalesi`ne hareket ediyoruz. Buz gibi sularda serinleme imkânıda programımıza dâhil. Hisar önü üzerinden Otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyen konuklarımızı Marmaris Merkezdeki gece eğlencesine götürüyoruz. Konaklama otelimizde  
 2. Gün:Dalyan Tam Gün Tekne Turu - İztuzu Plajı - CarettaCaretta–Çamur Banyosu-Köyceğiz Gölağzı-Kaunos Antik KentiOtelimizde alacağımız kahvaltımız ardından ücrete dâhil tam gün yemekli Dalyan Tekne turuna katılıyoruz. Turumuz esnasında Dalyan Kaunos kral kaya mezarlarını görecek; carettacarettaların Akdeniz deki en önemli üreme yeri olan ünlü İztuzu Plajında yüzme molası vereceğiz. Mola sonrasında Kral kaya mezarlarını görüyor ve sazlıklarda yürüyüş yapıyoruz. Hatta Rıza çavuş çamur banyosunun kükürtlü sularından faydalanma olanağı buluyoruz. Son olarak Köyceğiz Gölü`nü de gördükten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 
 3. Gün:Göcek Tam Gün Tekne Turu –Büyük Ova-Bedri Rahmi Koyu-Kleopatra Hamam Koyu-Martı Koyu-Akvaryum-Yassıca AdalarıOtelimizde alacağımız kahvaltımız ardından ücrete dâhil tam gün yemekli Göcek Tekne turuna katılıyoruz. Turumuz esnasında Büyük Ova, Bedri rahmi Koyu, Kleopatra Hamam Koyu, Martı Koyukoyunu görüp Akvaryum ve Yassıca Adalarını da görüp denizin tadını çıkardıktan sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 
  7. Gün:Marmaris – Kale – Liman - Sakar Geçidi - Akyaka Manraza Keyfi – Saburhane - Dönüş Yolculuğu

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Marmaris merkeze hareket ediyoruz. Burada Limanı ve kaleyi geziyoruz. Sarp Sakar geçidinde Akyaka`nın muhteşem manzarasına nazır çay keyfinden sonra eski Muğla evlerini göreceğimiz Saburhaneye gidiyoruz. Tarihi sokaklarda yapacağımız yürüyüş sonrası Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar ve araç içi ikramlarımızla Ankara’ya varıyoruz. Bir başka turda görüşmek üzere…

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Özel tur araçları ile ulaşım.
 • 5 gece YP konaklama.-5 Sabah kahvaltısı.
 • 5 Akşam yemeği.-3Tekne Turu (Yemekli)
 • Azmak çayı tekne turu
 • 3 öğle yemeği(Tekne turunda)
 • Rehberlik ve ANKA TURİZM refakat hizmetleri.
 • Seyahat esnasında  ikramlar.
 • Seyahat Güvence Poliçesi

Tur Kalkış Tarihi
Başlangıç Bitiş Fiyat
12 Temmuz 2020 18 Temmuz 2020 2,450.00 ₺
19 Temmuz 2020 25 Temmuz 2020 2,450.00 ₺
30 Temmuz 2020 05 Ağustos 2020 2,450.00 ₺
09 Ağustos 2020 15 Ağustos 2020 2,450.00 ₺
16 Ağustos 2020 22 Ağustos 2020 2,450.00 ₺
23 Ağustos 2020 29 Ağustos 2020 2,450.00 ₺

Tur Kalkış Yerleri : ANKARA

7/24 Online
Destek İçin Tıklayınız