ANKARA ÇIKIŞLI KAPADOKYA TURU

Tur Programı

Sabah 07.00’de ofisimizin önünde buluşma ve 07.10’da hareketle yolculuğumuz başlıyor. Araç içi kahvaltı paketimiz ve araç içi ikramlar eşliğinde Kapadokya’ya yolculuğumuza devam ediyoruz. Kapadokya yol güzergahında bulunan Tuz Gölü’nde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Buradaki fotoğraf çekimi sonrasında yola çıkıyoruz ve Kapadokya’ya ulaşıyoruz.

Profesyonel rehber eşliğinde ilk olarak Uç Hisar Kalesi ve Güvercinlik vadisi hakkında bilgiler alıyor ve buraları geziyoruz. Bu gezimiz sonrasında öğle yemeğimize geçiyoruz. Öğle yemeği restoranda olup açık büfe şeklindedir. Yemek sonrası gezimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Yemek sonrası Paşabağlarına geçiyoruz. Kapadokya’nın eşsiz güzellikteki Peri Bacalarının içlerinde dolaştıktan sonra Avanos’ta dünyaca ünlü çanak-çömlek atölyelerini ziyaret edip çanak-çömleklerin nasıl yapıldığını ustasından bilgi alarak görüyoruz. Ve bu atölyelerde güzel hediyelik eşyaları alabilmeniz için alışveriş molası veriyoruz.

Gezimizin bu bölümünden sonra Ürgüp’e doğru hareket ediyoruz. Yol güzergahında meşhur Üç Güzeller Peri Bacalarında fotoğraf çektiriyoruz. Ardından Ürgüp merkezde bulunan Asmalı Konak ziyaretine gidiyoruz. Asmalı Konak gezisi sonrası Kapadokya Turumuzu tamamlıyor ve Ankara’ya hareket ediyoruz. Araç içi ikramlarla devam edecek yolculuğumuz sonrasında Akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz. Bir başka ANKATUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

>>Araç içerisinde sabah kahvaltısı ikramı (çay,kahve, poğaça,açma,kek)
>>Gidiş dönüş ulaşım
>>Programda adı geçen tüm geziler
>>Profesyonel rehberlik hizmeti
>>ANKA TUR Refakati
>>Koltuk sigortası
>>Restaurantta açık büfe öğle yemeği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

>>Müze ve ören yeri giriş ücretleri
>>Kişisel Harcamalar

Tur Kalkış Tarihi
Başlangıç Bitiş Fiyat
24 Kasım 2019 24 Kasım 2019 150.00 ₺
Tur Kalkış Yerleri : 07:10 SIHHIYE OFİS ÖNÜ-07:20 MİLLİ KÜTÜPHANE-07:25 ARMADA-07:30 CEPA-07:40 ÜMİTKÖY KÖPRÜSÜ-07:45 GORDİON-07:50 MESA