ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK AKÇAKOCA TURU

Tur Programı

 

Sabah saat 07.00’da Anka Tur ofisimizin önünde buluşma.07:15 ‘de hareket.
Osman Gazi’nin silah arkadaşı olan Akçakoca Bey’in diyarına doğru yola çıkıyoruz. Şirin bir balıkçı kasabası olan Akçakoca’ya varış. Yolumuz üzerinde ilk ziyaret yerimiz Konuralp Müzesi. Konuralp Müzesi içinde birinci katta bölgede bulunan toprak ve metal eşyalar, heykelcikler, ikinci katta silahlar, etnografik değerler, yöresel kıyafetler, gelin odası, ev mekânı cansız manken kompozisyonları sergileniyor. Müze gezimizin ardından öğle yemeği molası veriyoruz.
Öğle yemeğinde Karadeniz’in olmazsa olmazı balık ve salata keyfi. Yemekten sonra Akçakoca Bey’in heykelini inceliyor ve şehir merkezine 3 km. uzaklıktaki eşsiz panoraması, piknik ve mesire alanları, mavi bayraklı plajı ile ünlü Ceneviz Kalesi’ne gidiyoruz. Serbest zaman sırasında kendine has özellikleri olan Akçakoca evlerinin bulunduğu sokaklarda gezebilir veya tekne turu yapabilirsiniz. Belirlenen saatte buluşarak muhteşem doğa manzarasını seyrederek, neşeli geçen bir yolculuğun tatlı anılarıyla huzur içinde dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Yolda vereceğimiz kısa mola sonrası saat 20.00 civarında Ankara’ya varış ve gezimizin sonu

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

**Ozel Tur Otobus Ulaşım
**Çevre Gezileri
**Milli Park Girişi
**Rehberlik Hizmeti
**Araç İçinde İkramlar
**Otobus İçi Sabah Kahvaltısı
**Koltuk Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

**Öğle Yemeği
**Kişisel Harcamalar
**Müze-Ören Giriş Ücreti

Tur Kalkış Yerleri : SIHHIYE OFİS ÖNÜ-MİLLİ KÜTÜPHANE-AŞTİ KARŞISI-ANKAMALL AVM KARŞISI-ŞAŞMAZ KAVŞAĞI-OPTİMUM AVM KARŞISI