ANKARA ÇIKIŞLI FETHİYE KAŞ KALKAN TURU

Tur Programı

1.GÜN:22:00 de Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden hareket.

2. Gün: Tam Gün Mavi Yolculuk Tekne Turu, Yüzme Molaları, Ada Gezileri,
Gerekli molalarla Fethiye‘deki otelimize varış. İkramımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasından ücrete dahil tam gün yemekli 12 Adalar tekne turunda Kaunos Kral Mezarları, Kızılada, Cleopatra Hamamı, Gobun (mağaralı) Koyu, Tavsan Adası, Katrancı Adası, Yassıcılar Adası, Domuz Adası, Samanlık Koyu ve Şövalye Adası yüzme molalı gezileri… Otelimize hareket. Akşam yemeği sonrasında dileyen konuklarımızla Hisarönü gecelerinde eğlenme… Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

3. Gün: Ölüdeniz, Saklıkent, Tlos Antik Kenti, Yakapark, Belecekız Koyu,Yüzme Molası, Yamaç Paraşütü
Sabah kahvaltımız sonrasında Dünya markamız Ölü deniz’e hareket. Belce kız olarak bilinen milli parkta turkuaz renkli denizde yüzmek için serbest zaman. Dileyenler yamaç paraşütü yapabilirler… Türkiye’nin en uzun kanyonu Saklıkent Kanyonu’nda yürüyüş ve fotoğraf molası… Suların dans ettiği Yaka park ve Tlos antik kent gezisi… Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. Gün: Tam Gün Mavi Yolculuk Tekne Turu, Yüzme Molaları, Ada Gezileri,
Sabah kahvaltımızın ardından ücrete dahil tam gün yemekli tekne turunda akşama kadar deniz kum güneşin tadını çıkarıyoruz. Otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5. Gün: Kalkan, Kaş, Patara Plajı, Yüzme Molası, Fethiye Merkez
Sabah kahvaltımızın ardından her sokağında ayrı bir manzara olan Kalkan’da çay molası… Kaş şehir turu Anfi Tiyatro, Likya Lahiti ve Liman gezisi…UNESCO Listesi`nde yer alan Likya Uygarlığı’nın başkenti Xanthos Antik Kenti gezisi ve 18 km uzunluğa sahip Patara Plajında yüzmek için serbest zaman. Fethiye merkez gezisi sonrasında otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6. Gün: Tam Gün Mavi Yolculuk Tekne Turu, Yüzme Molaları, Ada Gezileri,
Sabah kahvaltımızın ardından ücrete dahil tam gün yemekli tekne turunda akşama kadar deniz kum güneşin tadını çıkarıyoruz. Otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

7. Gün: Salda Gölü – Ankara Dönüş Yolculuğu
Sabah kahvaltımızın ardından Salda Gölüne doğru yola çıkıyoruz, Öğlen yemeği ve serbest zaman sonrası… Ankara’ya hareket… Gerekli molalar ve araç içi ikramlarıyla Ankara’ya varış.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

-Özel Tur Araçları ile Ulaşım
-5 gece Yarım Pansiyon konaklama
-5 sabah kahvaltısı
-5 akşam yemeği
-3 tam gün Tekne Turu
-3 öğle yemeği(tekne turlarında)
-ANKATUR refakat hizmeti
-Rehberlik Hizmeti
-Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

-Kişisel Harcamalar
-Öğle Yemekleri

Tur Kalkış Yerleri : 22:00 SIHHIYE ATATÜRK LİSESİ -22:10 MİLLİ KÜTÜPHANE-22:15 ARMADA-22:20 CEPA-22:25 ÜMİTKÖY KÖPRÜSÜ-22:30 GORDİON