ANKARA ÇIKIŞLI BODRUM TURU

Tur Programı

1.Gün: Hareket, Bodrum

Siz Değerli misafirlerimiz, ile  Sıhhiye Atatürk Lisesi önünde buluşma ve 22:30’da hareket ediyoruz. Rehberimiz gideceğimiz bölge hakkında bilgi veriyor. Araç içi ikramlar ve molalar eşliğinde yaklaşık olarak 9- 10 saat yolculuk sorası Bodrum’a varış. Sabah kahvaltımızı almak için restoranımıza geçiyoruz(EKSTRA).  Kahvaltımızın ardından otelimize hareket. Otel girişlerimizi yapıp tüm gün otel imkanlarından faydalanmak için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelde. Petunya Beach Hotel vb.

 

2.GÜN

AKYAKA TAM GÜN TEKNE TURU - YÜZME MOLALARI 

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından sualtı flora ve faunası bakımından Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmak Çayı’na hareket ediyoruz. Doğal yaşamı gözlemleyeceğimiz tekne turumuz sonrasında tam gün yemekli Akyaka Tekne Turu'na katılıyoruz. Tur esnasında Lacivert Koyu, İncekum’u, Zeytinli Koyunu ve Akvaryum Koyu’nu  hem tekneden görecek  hem de yüzme molası vererek ziyaret edeceğiz. Ünlü Sedir Adası’nın gezip gördükten sonra mimarlık ödülüne sahip Akyaka’ya gidiyoruz. Akyaka’nın atmosferini soluduktan ve fotoğraflarını çektikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Petunya Beach Hotel vb.

3.GÜN

OTELDE SERBEST ZAMAN DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN DALYAN TAM GÜN TEKNE TURU(EKSTRA) - İZTUZU PLAJI – ÇAMUR BANYOSU-KÖYCEĞİZ - YÜZME MOLALARI

Otelde serbest zaman otelin hizmetlerinden faydalanma.Dileyen misafirlerimiz otelde alacağımız kahvaltımız ardından  tam gün yemekli Dalyan Tekne Turu'na(ekstra ücretli) katılıyoruz. Turumuz esnasında Dalyan Kaunos Kral Kaya Mezarları’nı görecek; Caretta Carettaların Akdeniz’deki en önemli üreme yeri olan ünlü İztuzu Plajı'nda yüzme molası veriyoruz. Mola sonrasında Kral Kaya Mezarları'nı görüp ve sazlıklarda yürüyüş yapıyoruz. Rıza Çavuş çamur banyosunun kükürtlü sularından faydalanma imkanımız olacak. Son olarak Köyceğiz Gölü`nü de gördükten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde. Petunya Beach Hotel vb.

4.GÜN

OTELDE SERBEST ZAMAN DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN GÖCEK TAM GÜN TEKNE TURU(EKSTRA) - YÜZME MOLALARI

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından  tam gün yemekli Göcek Tekne Turu'na katılıyoruz. Turumuz esnasında Büyük Ova, Bedri Rahmi Koyu, Kleopatra Hamam Koyu, Martı Koyu ile  Akvaryum ve Yassıca Adalarını da görüp denizin tadını çıkarıyoruz. Gün sonunda  otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde. Petunya Beach Hotel vb.

5.GÜN

BODRUM - ANKARA

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımız ardından otelden ayrılış saatimize kadar otelin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.Saat 12.00 da hareketle Ankara’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor.Gerekli molaları vererek Ankara’ya varıyoruz.

Başka bir Anka Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Tur otobüsü ile ulaşım,
 • 4 gece yarım pansiyon konaklama,
 • İlk gün alınacak kahvaltı,
 • Azmak Çayı tekne turu,
 • Rehberlik hizmetleri,
 • Seyahat sigortası,
 • İztuzu Plajı giriş ücreti,  
 • ANKA TURİZM refakati ve ikramları... 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri(5),
 • Yemeklerde alınacak menü haricindeki içecekler,
 • Özel harcamalar,
 • Tekne turları
 • Milli park giriş ücretleri,
 • Müze ören yeri giriş ücretleri.

Tur Kalkış Tarihi
Başlangıç Bitiş Fiyat
19 Temmuz 2020 24 Temmuz 2020 1,499.00 ₺
10 Ağustos 2020 15 Ağustos 2020 1,499.00 ₺
24 Mayıs 2020 29 Mayıs 2020 1,599.00 ₺
Tur Kalkış Yerleri : Sıhhiye Atatürk Lisesi önünde buluşma ve 22:30’da hareket