Yükleniyor

Müşteri Hizmetleri
0 312 419 07 19

ANKARA ÇIKIŞLI 5 GECE 6 GÜN BODRUM TURU

2049.00 TL Satın Al

Tur Programı

1.Gün: HAREKET BODRUM

Siz Değerli misafirlerimiz, ile  Sıhhiye Atatürk Lisesi önünde buluşma ve 22:30’da hareket ediyoruz. Rehberimiz gideceğimiz bölge hakkında bilgi veriyor. Araç içi ikramlar ve molalar eşliğinde yaklaşık olarak 9- 10 saat yolculuk sorası Bodrum’a varış. Sabah kahvaltımızı almak için restoranımıza geçiyoruz(EKSTRA).  Kahvaltımızın ardından otelimize hareket. Otel girişlerimizi yapıp tüm gün otel imkanlarından faydalanmak için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelde. Petunya Beach Hotel vb.

 

2.GÜN

AKYAKA TAM GÜN TEKNE TURU - YÜZME MOLALARI 

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından sualtı flora ve faunası bakımından Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmak Çayı’na hareket ediyoruz. Doğal yaşamı gözlemleyeceğimiz tekne turumuz sonrasında tam gün yemekli Akyaka Tekne Turu'na katılıyoruz. Tur esnasında Lacivert Koyu, İncekum’u, Zeytinli Koyunu ve Akvaryum Koyu’nu  hem tekneden görecek  hem de yüzme molası vererek ziyaret edeceğiz. Ünlü Sedir Adası’nın gezip gördükten sonra mimarlık ödülüne sahip Akyaka’ya gidiyoruz. Akyaka’nın atmosferini soluduktan ve fotoğraflarını çektikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Petunya Beach Hotel vb.

3.GÜN

DATÇA –  TURGUT ŞELALESİ - ORHANİYE  KIZKUMU PLAJI - YÜZME MOLALARI 

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından ünlü şair Can Yücel ile ünlenen güzel Datça’ya hareket ediyoruz. Eski Datça’ya vardığımızda üstat şairin evini görecek, dar sokaklarda yapacağımız yürüyüş sonrasında çayımızı yudumlayacağız. Ardından  efsanelere konu olmuş Orhaniye Kızkumu Plajı'nda yüzmek için serbest zaman. Rotamızı Turgut Köyü Şelalesi`ne çeviriyor ; buz gibi sularda serinleme imkânı buluyoruz.  Hisar önü üzerinden otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Petunya Beach Hotel vb.

(Akşam yemeği sonrasında dileyen konuklarımız ile  Marmaris Merkezde gece eğlence imkanı ) 

4.GÜN

DALYAN TAM GÜN TEKNE TURU - İZTUZU PLAJI – ÇAMUR BANYOSU-KÖYCEĞİZ - YÜZME MOLALARI

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından  tam gün yemekli Dalyan Tekne Turu'na katılıyoruz. Turumuz esnasında Dalyan Kaunos Kral Kaya Mezarları’nı görecek; Caretta Carettaların Akdeniz’deki en önemli üreme yeri olan ünlü İztuzu Plajı'nda yüzme molası veriyoruz. Mola sonrasında Kral Kaya Mezarları'nı görüp ve sazlıklarda yürüyüş yapıyoruz. Rıza Çavuş çamur banyosunun kükürtlü sularından faydalanma imkanımız olacak. Son olarak Köyceğiz Gölü`nü de gördükten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Petunya Beach Hotel vb.

 

5.GÜN

GÖCEK TAM GÜN TEKNE TURU - YÜZME MOLALARI

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından  tam gün yemekli Göcek Tekne Turu'na katılıyoruz. Turumuz esnasında Büyük Ova, Bedri Rahmi Koyu, Kleopatra Hamam Koyu, Martı Koyu ile  Akvaryum ve Yassıca Adalarını da görüp denizin tadını çıkarıyoruz. Gün sonunda  otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Petunya Beach Hotel vb.

6.GÜN

MARMARİS – KALE – LİMAN - SAKAR GEÇİDİ - AKYAKA MANRAZA KEYFİ –SABURHANE - ANKARA

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Marmaris merkeze hareket ediyoruz. Limanı ve kaleyi geziyoruz. Sarp Sakar Geçidi’nde Akyaka`nın muhteşem manzarasına nazır çay molası veriyoruz. Sonrasında eski Muğla evlerini göreceğimiz Saburhane’ye gidiyoruz. Tarihi sokaklarda yapacağımız yürüyüş sonrası Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molaları vererek Ankara’ya varıyoruz. 

Başka bir Anka Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Tur otobüsü ile ulaşım,
 • 5 gece yarım pansiyon konaklama,
 • İlk gün alınacak kahvaltı,
 • 3 tekne turu,
 • Azmak Çayı tekne turu,
 • 3 öğle yemeği (teknede),
 • Rehberlik hizmetleri,
 • Seyahat sigortası,
 • İztuzu Plajı giriş ücreti,  
 • ANKA TURİZM refakati ve ikramları... 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 

 • Yemeklerde alınacak menü haricindeki içecekler,
 • Özel harcamalar,
 • Milli park giriş ücretleri,
 • Müze ören yeri giriş ücretleri.

Tur Kalkış Tarihi
Başlangıç Bitiş Fiyat
27 Haziran 2020 03 Temmuz 2020 2,049.00 ₺
18 Temmuz 2020 24 Temmuz 2020 2,049.00 ₺
30 Temmuz 2020 04 Ağustos 2020 2,049.00 ₺

Tur Kalkış Yerleri : ANKARA

7/24 Online
Destek İçin Tıklayınız