ANKARA ÇIKIŞLI 1 GECE 2 GÜN KAPADOKYA TURU

Tur Programı

1.GÜN : 
Sabah 06.30’da Sıhhıye Atatürk Lisesi durak önünden harikalar diyarı Kapadokya bölgesine hareket. Araçta dağıtacağımız kahvaltılık ikramın ardından güzergahımız üzerinde yer alan Tuz Gölünde kısa bir fotoğraf molası ve göl üzerinde yürüyüşümüz oluyor. Yolculuğumuzun ardından Kapadokya’ya varış. Rehber eşliğinde Yüksek KiliseninIhlara Vadisinin gezilmesi. Sonrasında öğle yemeği için serbest zaman. Ardından Göreme’ye giderek rehberimizin bilgilendirmesiyle kısa bir gezi yapıyor sonrasında Derinkuyu Yer altı Şehrine geçiyoruz. Yer altı şehirlerini gezip görüyoruz. Derinkuyu yer altı şehri veya Kaymaklı yeraltı şehrinin gezilmesi ile otelimize geçiş yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama (5* Crystal Kaymaklı Otel)
2.GÜN :
Sabah 07:30 – 09:00 saatleri arasını açık büfe sabah kahvaltısına ayırıyoruz.09:00’da otelden check out yaparak ayrılıyoruz .Sonrasında eğlenceli ve bir o kadar da tarihi bir Kapadokya gezisine devam ediyoruz. Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Kalesi, ,Çavuşin, Paşabağları ve Çanak Çömlek Atölyeleri gezisi yapıyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. .Ardından isteğe bağlı olarak Turasan Şarap Mahzenlerinegidiyoruz.Asmalı Konak ve Üçgüzeller gezisi ile birlikte turumuzu sonlandırıyoruz. 17.00’da turumuzu sonlandırıyor ve Ankara’ya dönüyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte 21.00’da Ankara’ya varış.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

– Özel Tur otobüsle İle Ulaşım
– Araç İçi İkramlar (sıcak, soğuk içecek ve kek)
– Araçta kahvaltılık ikram (sandiviç, açma, kek, çay,kahve,meyve suyu)
-Akşam yemeği (1. Gün )
-1 gün otelde konaklama (5* Crystal Kaymaklı Otel)
-Otelde açık büfe sabah kahvaltısı (2. Gün)
-2 gün Tecrübeli Rehberlik Hizmeti
-2 gün AnkaTur Refakat Hizmetleri
-2 gün Kapadokya içi tüm geziler
– Koltuk Sigortası ve kişiye özel Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

>>Tüm Şahsi Harcamalar
>>Öğle Yemekleri ve Yemeklerde Alınan İçecekler
>> Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Tur Kalkış Yerleri : 06:30 SIHHIYE OFİS ÖNÜ-06:40 MİLLİ KÜTÜPHANE-06:45 ARMADA-06:50 CEPA-07:00 ÜMİTKÖY KÖPRÜSÜ-07:15 GORDİON-07:20 MESA