Yükleniyor

OLYMPOS TURU 4 GECE 5 GÜN

895.00 TL Satın Al

Tur Programı

ANKA TUR olarak 2007 yılından bu yana Yaz aylarında her hafta 3 gece 4 gün olarak düzenlediğimiz Olympos Turlarımızın programı şu şekildedir;

Saat 23.30’da acentemiz önünde buluşma ve 23.59’da hareket ile Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Olympos Antik Kentine yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte keyifli bir yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Olympos'a varış . Kahvaltımızın ardından rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennetten bir köşe Olympos’a giriş yapıyoruz.  Acente görevlilerimiz rezervasyon esnasında nasıl konaklamak istediğinizi belirttiyseniz o şekilde hazırlanan odalarınızın anahtarlarını size teslim ediyor.

1.GÜN=Odalara giriş yaptıktan sonra 4 gece 5günlük tatil boyunca bireysel olarak arkadaş grubunuzla serbest zaman geçirebileceğiniz gibi birbirinden renkli aktivitelere de dahil olabilirsiniz. 1. Gün saat 14.00- 17.00 saatleri arasında sürecek Olympos Antik Kentinin ve doğasının tamamını keşfedebileceğiniz Olympos gezisine katılabilirsiniz.(Fiyata Dahil) 1. Gün akşam isteğe bağlı Kemer merkez İnferno veya Aura Club gezisi düzenliyoruz.
(ekstra 30 TL’dir.  ULAŞIM + GİRİŞ ÜCRETİdahildir.)

2.GÜN=Sabah pansiyonda alacağımız açık büfe kahvaltı ardından10:30’da dileyen misafirlerimiz ile FİYATA DAHİL etkinliğimiz olan Adrasan Sahili  için araçlarımız hareket ediyor. Yaklaşık 30 dakika süren yolculuğumuzun ardından Adrasan Sahili'nde oluyoruz. Adrasan sahili kumsaldır. Burada  su sporları gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Akşam 17:30’da hareketle pansiyonumuza geliyoruz. Akşam yemeği sonrası serbest zaman. Akşam dileyenlerle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine veya hepsine gidilerek ateş etrafında eğlenceler düzenleniyor. Dileyen misafirler ise akşam Yanartaş gezisine katılabilirler. (ekstra 40 TL’dir. ULAŞIM + GİRİŞ + FENERdahildir.)

3.GÜN=Sabah kahvaltımızın ardındanisteyen misafirlerimizle tüm gün sürecek muhteşem Olympos Koylarını gezerek yüzme molaları verilecek öğle yemekli tekne turuna katılıyoruz. (EKSTRA 120 TL)Akşam yine isteyen misafirlerimizle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine gidilerek doyasıya eğlenmenin tadına varabilirsiniz.

4.GÜN=Sabah kahvaltımızın ardındanisteyen misafirlerimizle Olympos Antik Kent gezisi gerçekleştiriyoruz. Tüm gün serbest zaman. Denize girebilir, gönlünüzce vakit geçirebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama pansiyonumuzda.

5.GÜN=Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından saat 11.00’da hareketle eşsiz güzelliklere sahip Olympos’a veda ediyoruz. Ankara’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte saat 21.30’da Ankara’ya varış ve 4 gece 5 günlük Olympos Tatilinin sonu.Bir başka ANKA TUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle üzülerek vedalaşıyoruz

NOT:EKSTRA TURLAR İSTEĞE BAĞLIDIR. KATILMA ZORUNLULUĞU YOKTUR.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks tur otobüsleri ile ulaşım                                                   
  • Araç içi sıcak soğuk içecek ve kek ikramları                            
  • 4 Gece Yarım Pansiyon konaklama ( Yakamoz Pansiyon)    
  • 4 sabah kahvaltısı ( pansiyonda )
  • 4 Akşam Yemeği ( pansiyonda )                               
  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Anka Tur Refakati  

     

Olympos Antik Kent Turu ve Adrasan Turu Fiyata Dahildir !!!

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • 1.gün kahvaltı
  • Ekstra Turlar
  • Öğle Yemekleri Dahil Değildir.

 

Tur Kalkış Tarihi
Başlangıç Bitiş Fiyat
24 Eylül 2020 29 Eylül 2020 895.00 ₺

Tur Kalkış Yerleri : ANKARA

7/24 Online
Destek İçin Tıklayınız