Yükleniyor

4 GECE 5 GÜN SİDE TATİLİ

Tur Programı

1.GÜN : Siz değerli misafirlerimiz ile Kızılay AVM önünden saat  23:30’de buluşma ve 23.45'de hareketle yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlar eşliğinde keyifli bir yolculuk sonrasında sabah saatlerinde otelimize ulaşıyoruz.

2.GÜN  :  Sabah 08.00 - 09.00 arası saatlerde  Side 'de yer alan5* ÇENGER BEACH OTELİMİZE varış. Oda giriş işlemlerimiz ardından odalarımıza yerleşme ve akşam saatlerine kadar otel imkanlarından faydalanma.Otelde açık büfe sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Otelimizin ara öğünlerinden, büfelerden,  Açık büfe öğle yemeği ve açık büfe akşam yemeğinden faydalanabilir. Ayrıca otelimizin  havuz gibi imkanlarını kullanabilir, doyasıya vakit geçirebilirsiniz.  (5* ÇENGER BEACH OTEL)

3.GÜN : Otelde açık büfe sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Otelimizin ara öğünlerinden, büfelerden,  Açık büfe öğle yemeği ve açık büfe akşam yemeğinden faydalanabilir. Ayrıca otelimizin havuz gibi imkanlarını kullanabilir, doyasıya vakit geçirebilirsiniz.  (5* ÇENGER BEACH OTEL)

4.GÜN  : Otelde açık büfe sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek olan tekne turuna katılmak üzere Manavgat'a geçiyoruz. Tüm gün tekne turu yemek dahil: 100 TL'dir. Otelde kalmak isteyen misafirlerimiz tüm gün otelde vakit geçirebilir, otelimizin ara öğünlerinden, büfelerden Açık büfe öğle yemeği ve açık büfe akşam yemeğinden faydalanabilir. Ayrıca otelimizin havuz gibi imkanlarını kullanabilir, doyasıya vakit geçirebilirsiniz.  (5* ÇENGER BEACH OTEL)

5.GÜN : Otelde açık büfe sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimizle Side gezisine katılıyoruz. Side antik kentini, Side çarşılarını, Manavgat şelalesini gezip görüyor fotoğraf çekiniyoruz. Gezimizin bitiminde dileyen misafirleri otele bırakıyoruz, isteyenlerle ise Side ve Manavgat bölgesinde 2 saat kadar sürecek tekne turuna katılıyoruz.(tekne turu ekstra 40 TL) Otelde kalmak isteyen misafirlerimiz tüm gün otelde vakit geçirebilir, otelimizin ara öğünlerinden, büfelerden Açık büfe öğle yemeği ve açık büfe akşam yemeğinden faydalanabilir. Ayrıca otelimizin havuz gibi imkanlarını kullanabilir, doyasıya vakit geçirebilirsiniz.  (5* ÇENGER BEACH OTEL)

6.GÜN : Otelde açık büfe sabah kahvaltımızın ardından 12:00’da odalarımızı boşaltıp  saat 14.00'da  Ankara’ya dönüş yolculuğu için araçlarımıza geçiyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlar ile birlikte 21:00-22:00 arasında Ankara’ya varış.

Bir başka Anka Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks Tur otobüsleri ile ulaşım 
  • 5* ÇENGER BEACH OTEL'de Her Şey Dahil Konaklama
  • Ulaşım esnasında  ikramlarımız
  • Yarışma ve Animasyonlar,
  • Otel imkanlarından faydalanma (havuz,plaj vb )
  • 1618 Sayılı Yasaya Uygun Seyahat Sigortası
  • Profesyonel Rehberlik hizmetleri ve A sınıfı seyahat acentesi ANKA TUR refakati

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  •  Kişisel Harcamalar 
  •  Ekstra isteğe bağlı tekne turu : 40 TL

7/24 Online Destek İçin Tıklayınız