Yükleniyor

GAZİANTEP ÇIKIŞLI 2 GECE 3 GÜNDÜZ BUTİK EGE TURU

775.00 TL Satın Al

Tur Programı

1.GÜN

Değerli misafirlerimiz  akşam saatlerinde ANKATUR SEYAHAT ACENTESİ önün de toplanma ve hareket.                      Konya Afyon ve Uşak istikametiyle sabah erken saatlerde İzmir’deyiz. Alınan serbest kahvaltı sonrası gezimize başlıyoruz.

2.GÜN

 İZMİR – KORDON - ÇEŞME – ILICA - ALAÇATI

Saat 08.30-09.00  İzmir Konak Meydanından panoramik olarak, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek, Asansör gezisini yapıyoruz ve sonrasında Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanımızın ardından  Alaçatı’ya hareket. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Kuşadası veya Selçuk’ da bulunan otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN

 EFES ANTİK KENT – MERYEM ANA  – ŞİRİNCE – ESKİ RUM EVLERİ – AYASULUK KALESİ VE TEPESİ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları,  Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra, Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Gezilerimiz sonrasında, Didim’e hareket ediyoruz. Didim denince ilk akla gelen ve antik dünyanın en büyük üçüncü tapınağı olan Apollon Tapınağını geziyoruz.. Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben Selçuk’a geçiyor. Burada Selçuk Şehir Turu Ayasuluk Kalesi ve Tepesini panaromik gördükten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız ile Kuşadası Şehir ve Barlar Turuna  ( Ekstra ) gidiyoruz.

4.GÜN

PAMUKKALE - TRAVERTENLER – HİERAPOLİS ANTİK KENTİ – KIZILSU

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Pamukkale'de Hierapolis Antik Kenti ( Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro )  Travertenler, Karahayıt Köyü, Kızılsu, Pamukkale Köyü gezilerimizin ardından Dünyaca ünlü Denizli tekstil atölyeleri ve Deri mağazaları gezimiz sonrasında Gaziantep’e hareket ediyoruz. Bir başka  ANKA TUR organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
*Çevre Gezileri
*Anka Tur Otobüs İçi İkramları
*Anka Tur Güvencesi
*2 sabah kahvaltısı
*2 Set Menü Akşam Yemeği
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Tüm özel harcamalar
*Yemekler esnasında alınan ekstra içecekler
*Ekstra talep edilecek olan organizasyonlar
*Müze ve ören yeri giriş ücretleri           

Tur Kalkış Tarihi
Başlangıç Bitiş Fiyat
09 Haziran 2021 13 Haziran 2021 775.00 ₺
16 Haziran 2021 20 Haziran 2021 775.00 ₺
23 Haziran 2021 27 Haziran 2021 775.00 ₺
14 Temmuz 2021 18 Temmuz 2021 775.00 ₺
20 Temmuz 2021 24 Temmuz 2021 775.00 ₺
21 Temmuz 2021 25 Temmuz 2021 775.00 ₺

Tur Kalkış Yerleri : GAZİANTEP

7/24 Online
Destek İçin Tıklayınız