Yükleniyor

OLYMPOS TATİLİ 2 GECE 3 GÜN

Tur Programı

ANKA TUR olarak 2007 yılından bu yana Yaz aylarında her hafta düzenlediğimiz Olympos Turlarımızın programı şu şekildedir;

Cuma günü Saat 23.30’da Sıhhiye Atatürk Lisesi önünde buluşma ve 23.59’da hareket ile Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Olympos Antik Kentine yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte keyifli bir yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Olympos yakınlarında kahvaltı molası veriyoruz( ekstra SERPME KAHVALTI) . Kahvaltımızın ardından rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennetten bir köşe Olympos’a giriş yapıyoruz.  Acente görevlilerimiz rezervasyon esnasında nasıl konaklamak istediğinizi belirttiyseniz o şekilde hazırlanan odalarınızın anahtarlarını size teslim ediyor.

1.GÜN : Cumartesi sabah odalara giriş yaptıktan sonra 2 gece 3 günlük tatil boyunca bireysel olarak arkadaş grubunuzla serbest zaman geçirebileceğiniz gibi birbirinden renkli aktivitelere de dahil olabilirsiniz. 1. Gün saat 14.00- 17.00 saatleri arasında sürecek Olympos Antik Kentinin ve doğasının tamamını keşfedebileceğiniz Olympos gezisine katılabilirsiniz.(Fiyata Dahil) 1. Gün akşam isteğe bağlı Kemer merkez İnferno veya Aura Club gezisi düzenliyoruz.
(ekstra dir.  ULAŞIM + GİRİŞ ÜCRETİdahildir.)

2.GÜN : Pazar günü sabah kahvaltımızın ardından isteyen misafirlerimizle tüm gün sürecek muhteşem Olympos Koylarını gezerek yüzme molaları verilecek öğle yemekli tekne turuna katılıyoruz. (EKSTRA) Akşam yemeği sonrası serbest zaman. Akşam dileyenlerle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine veya hepsine gidilerek ateş etrafında eğlenceler düzenleniyor. Dileyen misafirler ise akşam Yanartaş gezisine katılabilirler. (ekstra. ULAŞIM + GİRİŞ + FENER dahildir.)

3.GÜN : Pazartesi sabah açık büfe kahvaltımızın ardından saat 11.00’da hareketle eşsiz güzelliklere sahip Olympos’a veda ediyoruz. Ankara’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte saat 21.30’da Ankara’ya varış ve 2 gece 3 günlük Olympos Tatilinin sonu.Bir başka ANKA TUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle üzülerek vedalaşıyoruz

Önemli Bilgiler

NOT:EKSTRA TURLAR İSTEĞE BAĞLIDIR. KATILMA ZORUNLULUĞU YOKTUR.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Hijyen Paketi(Maske,Dezenfektan)
 • Lüks tur otobüsleri ile ulaşım                                                   
 • Araç içi sıcak soğuk içecek ve kek ikramları                           
 • 2 Gece Yarım Pansiyon konaklama Şaban Pansiyon ) 
 • 2 sabah kahvaltısı ( pansiyonda )2 Akşam Yemeği ( pansiyonda )                               
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Anka Tur Refakati       
 • Olympos Antik Kent Turu Fiyata Dahildir !!!

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • 1.gün kahvaltı
 • Ekstra Tekne Turları
 • Öğle Yemekleri Dahil Değildir.

Tur Kalkış Yerleri : Saat 23.30’da Sıhhiye Atatürk Lisesi önünde buluşma ve 23.59’da hareket

7/24 Online Destek İçin Tıklayınız