Yükleniyor

1 GECE 2 GÜN AMASRA & SAFRANBOLU TURU

Tur Programı

 

 

 

ANKA TURİZM olarak 2007 yılından bu yana olan yılların verdiği  deneyimle tüm turlarımız; misafirlerimizin bireysel talepleri göz önünde bulundurularak gruplara özel veya VIP olarak düzenlenmektedir. Sizler de hayallerinizi bizimle paylaşın; size özel seçeneklere özel bireysel veya grup programınızı hazırlayarak paylaşalım. Turlarımızın birbirini tanımayan farklı katılımcıların bir araya gelmesiyle değil siz ve oluşturduğunuz arkadaş gruplarınıza özel olarak düzenlenmektedir. Oluşturacağınız 15 kişi ve üstü gruplar için grup turları şeklinde daha düşük sayıda katılımlarınız için her katılımcı sayısına uygun araçlarımızla VIP tur şeklinde programlarınızı profesyonel ekiplerimizce gerçekleştirmekteyiz. Seyahat danışmanlarımız; misafirlerimizin bireysel özelliklerine yönelik özel çalışmalar gerçekleştirerek memnuniyetiniz için her türlü detayı planlamaktadır. Sizin Tatiliniz Bizim İşimiz... ANKA TUR' dan fiyat alın kârlı çıkın.

1 GECE 2 GÜN SAFRANBOLU & AMASRA TURU

1.Gün : Sabah saat 06.30’da buluşma 06.45’de hareketle Sıhhiye Atatürk Lisesi önünden yolculuğumuz başlıyoruz. Tur rehberinin kendini tanıtımı ve gidilecek destinasyon hakkında verdiği bilgiler ile birlikte sabah kahvaltımızı almak üzere mola veriyoruz. Mengen Çiftlik’de alacağımız yöresel serpme kahvaltı sonrasında yolculuğumuza devam ediyor ve günün ilk noktası olan Yörük Köyü’ne varıyoruz, Köy içerisinde bizi ilk karşılayan nokta Çökön Meydanı oluyor sonrasında Yörük Köyü Camii, Kasım Sipahioğlu Konağı, Sucu Hafız Konağı ve Tarihi Çamaşırhaneyi görüyoruz gezimiz ardından Hıdırlık Tepesi’ne hareket. Safranbolu evlerinin kuşbakışı tanıtımından sonra kaymakam Müze Evi, Cinci Hanı ve Hamamı, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve Güneş Saati gezildikten sonra alışveriş merkezi Arasta Çarşısında serbest zaman. İmran lokumları ikramı ve alışveriş yapıldıktan sonra Safranbolu İncesu Kanyonu (cam teras) gezisi. Gezinin ardından Safranbolu’daki otelimizde akşam yemeği ve konaklama.(Hilton Safranbolu Otel vb)

 

2.Gün Otelimizde alacağımız sabah kahvaltıdan sonra Amasra’ya hareket. Çevre gezimiz için Büyük ve Küçük Liman,Tarihi Çekiciler Çarşısı, Kemere Köprüsü, Karanlık Kapı, Boztepe, ağlayan ağaç, Cenevizliler Kalesi gezildikten sonra öğle yemeğimizi restoranda balık menüsü ile alıyoruz ve alışveriş için serbest zaman sonrası, Serbest zaman sonrası Amasra’da Tekne turuna katılıyoruz. Bu güzel yerleri birde deniz üzerinden görmemizin ardından Gezimizi sonlandırıyor ve araçlarımıza geçerek Ankara’ya geri dönüş için yola koyuluyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlar eşliğinde gezimizi başladığımız yerde sonlandırıyoruz. Bir başka gezilerde görüşmek dileğiyle üzülerek vedalaşıyoruz.

 

 

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Safranbolu Hilton Garden Inn Otel’de konaklama
 • 2 Sabah kahvaltısı (Restoranda yöresel serpme kahvaltı-Otelimizde açık büfe )
 • 1 Gün Öğle Yemeği (2. Gün Restoranda )
 • 1 Gün Akşam Yemeği (Otelimizde)
 • Amasra Tekne Turu
 • 2 Gün Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigorta Poliçesi
 • ANKA Tur Refakati

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 

 • Kişisel Harcamalar
 • Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yemeklerde alınan Alkollü İçecekler

 

Tur Kalkış Yerleri : Kızılay Gama İş Merkezi 07:00  Milli Kütüphane 07:15  Armada Avm (Çapa Heykeli Önü) 07:15  Optimum Avm Karşısı (Kepez Seramik Önü) 07:30