Kongre

Ulusal ve uluslar arası kongre, seminer, toplantı organizasyonlarınızı profesyonel kadromuz, kusursuz hizmet verebilme anlayışımız ile sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

 

Organizasyonlarınızda ulaşım, teknik ekipmanlar, tercüme, dekorasyon, iletişim, host, hostes ve sağladığımız diğer teknik hizmetlerimizle sizlerin yanındayız.

 

Başarılı bir organizasyonun birikim ve dinamiklikle çözülebileceğinin bilincindeyiz. Genç ve dinamik kadromuz, alanında tecrübeli ekibimiz ile sizlere her zaman en iyisini sunmayı hedefliyoruz.

 

Basılı Malzemeler

Organizasyon öncesi, organizasyon esnası ve sonrası için gerekli tüm basılı malzemelerin hazırlanmasını özenli bir şekilde takip ediyoruz. Hazırlanacak görsellerle ilgili sizlerin beğenisini ve önerilerini birinci planda tutuyor, kendi tecrübelerimizle sizlere yeni fikir ve alternatifler sunuyoruz.

 

İletişim

Organizasyonun tüm aşamalarında iletişimin öneminin farkındalığıyla ayrı bir departman halinde haberleşme hizmetlerini yürütüyoruz.

Taşımacılık ve Transfer

Organizasyonun yapılacağı şehre gelen misafirlerimizin havalimanı veya otobüs terminalinde karşılanarak konaklama ya da kongre merkezine ulaştırılmasını sağlayacak ulaşım araçları ve eşlik edecek transfercilerimiz de ANKA TUR bünyesinde sizlerin hizmetinizdedir.

 

 

Kayıt

Tüm kayıt işlemlerinizi özenli bir çalışma prensibiyle yürütüyoruz.

 

 

Diğer

Bayi toplantıları, firma içi motivasyon ve eğitim toplantıları, ürün lansman toplantıları, açılış organizasyonları, yurt dışı toplantı organizasyonları, eğitim seminerleri, teşvik gezileri gibi daha bir çok farklı dalda farklılık ortaya koyabilecek kadromuzla, ihtiyacını duyabileceğiniz tüm organizasyonlar için hizmetinizdeyiz.