Yükleniyor

GAZİANTEP ÇIKIŞLI OLYMPOS TURLARI

499.00 TL Satın Al

Tur Programı

Pazar günü Saat 20.30’da Ankatur ofisimiz önünde buluşma ve 21.00’de hareket ile Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Olympos Antik Kentine yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte keyifli bir yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Olympos yakınlarında kahvaltı molası veriyoruz( ekstra 40 TL SERPME KAHVALTI) . Kahvaltımızın ardından rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennetten bir köşe Olympos’a giriş yapıyoruz.  Acente görevlilerimiz rezervasyon esnasında nasıl konaklamak istediğinizi belirttiyseniz o şekilde hazırlanan odalarınızın anahtarlarını size teslim ediyor.

1.GÜN : Sabah odalara giriş yaptıktan sonra 2 gece 3 günlük tatil boyunca bireysel olarak arkadaş grubunuzla serbest zaman geçirebileceğiniz gibi birbirinden renkli aktivitelere de dahil olabilirsiniz.

 1. Gün saat 14.00- 17.00 saatleri arasında sürecek Olympos Antik Kentinin ve doğasının tamamını keşfedebileceğiniz Olympos gezisine katılabilirsiniz.(Fiyata Dahil)
 2. Gün akşam isteğe bağlı Kemer merkez İnferno veya Aura Club gezisi düzenliyoruz.
  (ekstra 30 TL’dir.  ULAŞIM + GİRİŞ ÜCRETİ dahildir.)

2.GÜN :  Sabah kahvaltımızın ardından isteyen misafirlerimizle tüm gün sürecek muhteşem Olympos Koylarını gezerek yüzme molaları verilecek öğle yemekli tekne turuna katılıyoruz. (EKSTRA 120  TL) Akşam yemeği sonrası serbest zaman. Akşam dileyenlerle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine veya hepsine gidilerek ateş etrafında eğlenceler düzenleniyor. Dileyen misafirler ise akşam Yanartaş gezisine katılabilirler. (ekstra 40 TL’dir. ULAŞIM + GİRİŞ + FENER dahildir.)

3.GÜN :  Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından saat 11.00’da hareketle eşsiz güzelliklere sahip Olympos’a veda ediyoruz. Gaziantep’e dönüş yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte saat 23.00’de Gaziantep’e varış ve 2 gece 3 günlük Olympos Tatilinin sonu.Bir başka ANKA TUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle üzülerek vedalaşıyoruz

Önemli Bilgiler

NOT:EKSTRA TURLAR İSTEĞE BAĞLIDIR. KATILMA ZORUNLULUĞU YOKTUR.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

    

 • Hijyen Paketi(Maske,Dezenfektan)
 • Lüks tur otobüsleri ile ulaşım                                                   
 • Araç içi sıcak soğuk içecek ve kek ikramları                           
 • 2 Gece Yarım Pansiyon konaklama 
 • 2 sabah kahvaltısı ( pansiyonda )2 Akşam Yemeği ( pansiyonda )                               
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Anka Tur Refakati       
 • Olympos Antik Kent Turu Fiyata Dahildir !!!

  

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

     

 • 1.gün kahvaltı
 • Ekstra Tekne Turları
 • Öğle Yemekleri Dahil Değildir.

           

Tur Kalkış Tarihi
Başlangıç Bitiş Fiyat
27 Eylül 2020 30 Eylül 2020 499.00 ₺

Tur Kalkış Yerleri : GAZİANTEP

7/24 Online
Destek İçin Tıklayınız